Didžiausias dėmesys pateikiant užklausą, turėtų būti skiriamas konsolinio stelažo rankai, kadangi nuo jos ilgio, apkrovos bei kiekio viename stove, priklausys visos šios rūšies stelažų sistemos parinkimas.
Siekiant pagaminti idealiai jūsų poreikius atitinkant konsolinį stelažą, svarbus yra ir laikomos produkcijos apibūdinimas.
Lengvojo tipo stelažai pritaikyti sandėliuoti lengvuosius gaminius, tokius kaip aliuminio profiliai, įvairūs vamzdžiai, lentos, kitos statybinės medžiags. Šio tipo platformos yra lengvai surenkamos, yra pritaikytos produkciją dėti rankomis.
Sunkiojo tipo konsoliniai stelažai yra skirti sunkesniems, ilgų matmenų gaminiams: metaliniams strypams, medienai, metalo lakštams. Šio tipo stelažų konsolės pagamintos iš karštai valcuotų profilių, turi tvirtą pagrindą stabilumui užtikrinti.
Vertikalieji stelažai skirti gaminiams, kuriuos patogiau ir saugiau laikyti vertikalioje padėtyje.
Platformos tinka vamzdžiams, metalo gaminiams ir konstrukcijoms, sijoms ir kt. Gaminius, patalpintus vertikaliai, patogu pasiekti, iškrauti ir pakrauti, lengviau pastebėti patalpoje.
Archyviniai stelažai skirti dokumentacijos ar kitos spaudos saugojimui, tačiau gali būti pritaikyti ir kitos produkcijos laikymui.
Šio tipo stelažai naudojami buhalterijos skyriuose, bankuose, ligoninėse, bibliotekose.
Stelažai, pagal patogumą gali būti stacionarūs arba mobilūs. Archyvinių stelažų matmenys įprastai būna 320 mm (vienpusiai) ir 600 mm gylio (dvipusiai). Populiariausi yra 2000–2500–3000 mm aukščio stelažų moduliai, pritaikyti standartinio aukščio segtuvams.
Lentynos aukščio keitimo žingsnis – tik 25 mm. Pagaminti iš cinkuoto plieno ir papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu, todėl netepantys dokumentų, taip pat atsparūs mechaniniams pažeidimams ir kenksmingiems aplinkos veiksniams. Patvarūs ir stabilūs – išlaikantys iki 100 kg apkrovos.